تماس با ما
05137123123
صنایع عایق آریا 
آدرس مکانی ما
مشهد قرنی 37

Aria Insulation Industries | Insulation materials of the day

صنایع عایق آریا | متریال های عایق روز دنیا

الاستومریک
Elastomeric
انواع عایق های الاستومری و فوم های آکوستیک در مشهد

همه چیز در مورد آکوستیک

آکوستیک چیست ؟
در حال تکیمل
ویژگیهای آکوستیک

در حال تکیمل
عایق الاستومری لوله ای

اطلاعات بیشتر
در مورد فوم عایق آکوستیک ساده و موج دار
عایق آکوستیک موج دار که به دلیل شکل ظاهری خود با نام عایق شانه تخم مرغی؛هرمی یا ... معروف شده است توانایی جذب امواج صوتی را داشته و حتی امواج بازتابی را نیز به صورت پراکنده بازتاب می کند که این کار از قدرت آن ها می کاهد. لذا این عایق محبوبیت ویژه ای در بین اصناف و اقشار مختلف جامعه پیدا نموده است. از مهمترین مصارف عایق های آکوستیک می توان از عایق کاری اتاق های ضبط صدا، لوکیشن های فیلمبرداری، استدیو های صدا و سیما، آموزشگاه ها و کارگاه های هنری مانند قلمزنی و یا حتی اتاق های شخصی افرادی که علاقمند به تمرین و اجرای موسیقی بوده اما به علت آپارتمان نشینی این امکان از آن ها سلب شده است نام برد.
این نوع عایق تنها در صورتی کارآمد خواهد بود که رو به سمتی نصب شود که منبع صوت وجود دارد در غیر این صورتی کارایی مناسبی نخواهد داشت. به عنوان مثال در صورتی که شما از آلودگی صوتی موجود در خیابان کنار منزل خود خسته شده اید و به دنبال عایقی مناسب برای جلوگیری از نفوذ این صدا ها به محل سکونت خود هستید، ما استفاده از عایق های دو رو صاف را به شما پیشنهاد می دهیم چرا که با استفاده از آن و پوشاندن تمامی سطوح دیوار، می توانید تا 80 درصد از ورود آلودگی صوتی خیابان جلوگیری نمایید.
.
عایق الاستومری موج دار شانه تخم مرغی

در حال تکیمل


عایق صدا فوم موج دار هرمی
فوم اکوستیک هرمی

فوم آکوستیک هرمی از نظر ظاهری بسیار مشابه با فوم آکوستیک مثلثی است ، با این تفاوت که از نوکی تیز تر و مثلث های کوچک کنار هم تشکیل شده است. در این فوم عایق صوتی جذب صدا نسبت به دیگر انواع فوم آکوستیک کمتر است ، و به همان میزان نیز جذب صوت کمتری در فرکانس های پایین تر صوت انجام می دهد. این عوامل به این معنی نیست که فوم هرمی آکوستیک نمی تواند گزینه ای مناسب برای فضا ها و اهداف خاص باشد ، بلکه به این معنی است که باید هنگام استفاده از آن نکاتی را در نظر گرفت. برای جبران این ضعف ، باید از بلوک های جاذب صدا به عنوان درزگیر در گوشه ها ، برای بهبود جذب فرکانس های پایین صوت استفاده شود.
عایق صدا فوم آکوستیک صاف
فوم آکوستیک صاف

فوم آکوستیک صاف در مقایسه با انواع دیگر فوم عایق صوت ، کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده کم از فوم صداگیر صاف این است که صدا توسط امواج منتقل می شود و بهتر است توسط فوم با ویژگی های اضافی جذب شود. در حقیقت ، با استفاده از پنل های صاف فوم ، صدا نه می تواند منعکس شود و نه جذب شود. با این وجود ، پنل های فوم آکوستیک با سطح صاف برای دستیابی به هدف کیفیت صدای بالا مفید هستند. آن ها می توانند به عنوان فونداسیون و لایه اولیه در زیر پنل های دارای بافت برای افزایش خاصیت عایق صدایی به کار روند.
عایق صدا فوم آکوستیک صاف
فوم آکوستیک مثلثی لبه دار

فوم عایق صوتی مثلثی شامل یک صفحه بزرگ با چند ردیف مثلث امتداد یافته است که علاوه بر طراحی فوق العاده دارای خاصیت جذب صدای بالا می باشد. با این وجود ، هنگام قرارگیری در جهت صدا و برای هدایت عنصر صدا دارای محدودیت هایی است. اجرای عایق صوتی فوم مثلثی لبه دار در فضا های بزرگ ، کمتر مناسب و ایده آل می باشد. انتخاب گوه های بزرگ در این فوم های مثلثی موجب افزایش توانایی جذب صدا در این شکل از فوم های آکوستیک می شود ، اما عنصر هدایت صدا می تواند آن را به یک موج شکن محدود کننده برای بعضی از مصارف تبدیل کند.
و اما چطور ما را پیدا کنید؟!!
WallUs Position on the map
ارتباط با ما

ایران
مشهد
قرنی 37
نرسیده به تقاطع اول
صنایع عایق آریا
+985137123123
+989151036384


Copyright © 2020 WallUs .  All Rights Reserved