تماس با ما
05137123123
بازرگانی آزاد پلاست
وال آس
آدرس مکانی ما
مشهد انتهای قرنی 37

with the "wall";One step up Luckardly life

با وال آس؛ یک گام تا زندگی لاکچریسایر مصالح
Other_Materials
گروه تجاری وال

فروش انواع ورق |پوشش|پلی کربنات؛فایبر گلاس؛کریستال؛طلق؛پتینه؛آسمان مجازی؛تایل؛دیوار پوش؛تایل و سایر سقف هاب کاذب در مشهد و سایر شهرستانها
استعلام قیمت ها به طور لحظه ای

انواع پوشش های سقف کاذب توسط گروه تجاری آزاد پلاست

پلی کربنات چیست؟ 
ورقهای پلی‌کربنات جایگزین مناسبی برای شیشه بوده و باعث صرفه جویی در انرژی می‌شوند. بطوریکه در تابستان از ورود گرما به داخل جلوگیری کرده و در زمستان مانع خروج و هدر رفتن گرمای داخل می‌شوند.

ورق های پلی کربنات کروگیت شده از ضخامت ۴ میلیمتر تا ۶۰ میلیمتر (مطابق با گام های ساندویچ پانل های سقفی و دیواری و ورق های سینوسی و ذوزنقه)

کاربرد:

مزاياي استفاده از ورقهاي دوجداره به عنوان پوشش هاي گلخانه اي بجاي نايلونهاي پلي اتيلني موجود در بازار:

با مقايسه ضريب كلي انتقال حرارت (u value) ورقهاي دوجداره (با ضمانت ۶ ميليمتر) با نايلونهاي مورد استفاده در گلخانه ها (با ضخامت ۵۰ ميكرون):

U 6mm HOLLOW =3.6 w/m2.k0

U=3.5 w/m2.k0 ~ 50% ∆

U 50µm PE =7.1 w/m2.k0

مشاهده ميگردد با جايگزين كردن ورقهاي دوجداره بجاي نايلون‌هاي موجود، مصرف انرژي گلخانه اي نصف مي‌گردد، علاوه بر آن :

۱- با توجه به مطرح شدن موضوع حذف يارانه‌هاي سوخت، استفاده از اين ورقها، به دليل حفظ دماي محيط راهكار بسيار مناسبي در جهت كاهش هزينه‌هاي تمام شده محصولات گلخانه اي مي‌باشد.

۲- ورقهاي پلي كربنات از عمر و دوام بسيار بالاتري نسبت به پلي اتيلن (نايلون هاي گخانه اي)‌ برخوردار هستند. حداكثر عمر نايلون ها ۳ سال در حاليكه ورقهاي پلي كربنات بالاي ۱۰ سال عمر مفيد دارند.

۳- نايلونهاي مورد استفاده در گلخانه ها در برابر اشعه UV به سرعت تخريب مي‌گردند. و خواص خود را از دست مي‌دهند.در حاليكه ورقهاي پلي كربنات به هنگام توليد توسط يك لايه ضد اشعه UV به ضخامت ۵۰ ميكرون (كه خود پوشش به تنهايي برابر ضخامت يك نايلون گلخانه است) پوشانده شده كه هم ورق و هم گياهان داخل گلخانه را از آسيب اشعه هاي مضر خورشيدي محافظت مي نمايد.

۴- هزينه هاي نگهداري و تعويض نايلون به مراتب بيشتر از ورقهاي پلي كربنات است.

۵- بدليل سبك بودن ورقهاي دوجداره، براي نصب آن نيازي به ساپورت و ستونهاي خاص و سنگين نيست ، ضمن آنكه اين ورقها بدليل ساختار خاص خود قابليت خم شدن و حتي لول شدن را دارند.

۶- امكان كنترل وكاهش ميزان نور عبوري با انتخاب ورقهاي نيمه مات يا شيري براي بعضي از گياهان كه نسبت به نور مستقيم آفتاب حساس هستند در ورقهاي پلي‌كربنات ميسر است کاري که معمولا گلخانه داران با ريختن خاك روي نايلونهاي معمولي براي كاهش ميزان نور عبوري انجام مي‌دهند.

۷- مقاومت پلي كربنات در برابر باد و طوفان قابل قياس با نايلونهاي پلي اتيلن نمي‌باشد و امكان طراحي دريچه و پنجره‌هاي بازشو به هنگام استفاده از اين ورقها براحتي امكان پذير است.

۸- شستشوي ورقهاي پلي كربنات بسيارساده و بصورت شستشوي معمولي (با استفاده از شلنگ آب) انجام مي‌شود.
تایل و سازه
دیوار پوش پی وی سی
کارتن  پلاست
کریستال
فایبر گلاس
و...
ارتباط مستقیم با واحد فروش سقف کاذب
ایران مشهد انتهای قرنی 37 نرسیده به تقاطع اول بازرگانی آزاد پلاست
رضا چناری
05137230123
09151069644

WallUs Position on the map
ارتباط با ما
دفتر مرکزی مشهد
؛ ابوطالب 1؛ خیاطی   1  
قطعه سوم چپ
بازرگانی آزاد پلاست(و ال آس)
00985137123123
00989151036384